Заявка на участь

    47-Й КИЇВСЬКИЙ МКФ "МОЛОДІСТЬ" ВІДБУДЕТЬСЯ 27.05 - 03.06.18.

Міжнародне журі

Дені Коте

Дені Коте

Дені Коте спродюсував та зрежисував 15 незалежних короткометражних фільмів, поки працював журналістом і кінокритиком. Його перший художній повнометражний фільм “Північні країни” був нагороджений на МКФ у Локарно. Відтоді його відзначені нагородами роботи показували на багатьох фестивалях і в рамках різних ретроспектив по всьому світу. Його стрічка “Вік+Фло побачили ведмедя” була відзначена Нагородою ім. Альфреда Бауера на Берлінському МКФ 2013 року.

Ґрімур Гаконарсон

Ґрімур Гаконарсон

Народився 1977 року. Ґрімур закінчив Празьку кіноакадемію візуальних мистецтв у 2004 році. Його випускний фільм “Славек Гівнюк” був відібраний до програми Cinefoundation Каннського кінофестивалю 2005 року та здобув 12 фестивальних нагород. Прем’єра його короткометражного фільму “Боротьба” відбулася на МКФ у Локарно 2007 року. Цей фільм став одним з найуспішніших для ісландського короткого метру: він здобув 25 нагород на фестивалях по всьому світу. Останній фільм Ґрімура, “Барани”, був показаний в рамках “Скандинавської панорами” на  “Молодості” минулого року.

Мохаммад Атеббай

Мохаммад Атеббай

Народився 1962 року в Тегерані. Він розпочав свою кар'єру 1989 року у Фонді кіно Farabi, де протягом восьми років відповідав за показ іранських фільмів на міжнародних кінофестивалях. Мохаммад займався різноманітною діяльністю в межах іранської кіноіндустрії протягом останніх 30 років: він був промоутером, агентом з продажів, сценаристом, дослідником і журналістом. Працюючи журналістом іранських ЗМІ з 1987 року, він три роки очолював Film International – єдиний англомовний журнал про кіно в Ірані, а наразі є членом Іранської спільноти кінокритиків і сценаристів. Мохаммад був членом журі численних кінофестивалів, читав лекції про іранське кіно англійською мовою в Індії, Японії, Іспанії, Вірменії та США, а також проводив семінари з міжнародного кіномаркетингу і кінофестивальних стратегій в Ірані.

Бен Шеррок

Бен Шеррок

Бен закінчив Единбурзький університет, здобувши науковий ступінь з арабської мови і політології, перш ніж вступити до Шотландської кіноакадемії, де він став магістром кінорежисури з відзнакою. Після того, як Бен деякий час попрацював у рекламній індустрії в Дубаї, він завершив магістерський курс з поглибленої кінопрактики, за який був нагороджений стипендією Раффорда та університетською медаллю за видатні досягнення.

Його робота з коротким метром удостоїлась чотирьох премій BAFTA New Talents, зокрема у номінаціях “Найкращий драматичний фільм“ і "Найкращий сценарист" за стрічку “Картопляна тортілья” в 2015 році. У віці 26 років він зняв свій дебютний повнометражний фільм ”Пікадеро”, прем'єра якого відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні у вересні 2015 року. ”Пікадеро” завоював чимало нагород, дві з яких (нагорода FIPRESCI і перемога в повнометражному конкурсі) були присуджені йому на минулорічній “Молодості”.

Алік Шпилюк

Алік Шпилюк

Народився 1958 року. Закінчив Московський економіко-статистичний інститут за спеціальністю “комп'ютерне програмування”, але його справжньою пристрастю ще з дитинства був кінематограф. З 2009 року він є секретарем правління Національної спілки кінематографістів України. Крім того, він – заступник голови експертної комісії Державного агентства України з питань кіно, очільник Українського оскарівського комітету. За свою кар'єру Алік був членом відбіркових комісій та членом журі багатьох українських і міжнародних кінофестивалів, є членом та експертом Європейської кіноакадемії. Він також є членом ФІПРЕССІ та незалежним кінокритиком.

Як стати партнером

Будь-ласка, заповніть всі поля

Наш менеджер зв’яжеться з Вами